Streep erdoor!
1 kind op 5 groeit op in armoede in onze school, samen meer dan 513000 kinderen in België.
Daarom lanceert Stichting Pelicano de tweede editie van Week Tegen Kinderarmoede van 11 tot 17 oktober 2021. Samen kunnen we de armoedecirkel doorbreken en kinderarmoede oplossen in ons land.

Met deze campagne proberen ze mensen informatie te verschaffen over kinderarmoede en hen zo aan te zetten om de vicieuze cirkel van armoede te doorbreken. Ook jij kan op jouw social mediakanaal het symbool van de campagne op je hand tekenen. Een stopteken in de vorm van een cirkel met een schuine streep erdoor. Met dit stopteken op de hand willen we een halt toeroepen aan kinderarmoede.

Als Oudervereniging Parkschool Ieperman vinden we het onze taak om alle leerlingen en hun naasten, maar ook het schoolteam hiervan bewust te maken zodat ook wij, heel nabij, dit onrecht kunnen bevechten.